Podstrona: Uczestnictwo w organizacjach i projektach / Wizytówka pracownika PRz

Uczestnictwo w organizacjach i projektach

red. Joanna Woźniak
  • "P2L2 - Public Policy Living Lab" - projekt finansowany w ramach programu INTERREG Europa - Polska, Niemcy, Francja, Dania, Włochy, Litwa (2018 - 2019)
  • "Nowa Jakość - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej" - projekt finansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (2018- 2020)
  • Staż naukowy w Centrum Badawczo Rozwojowym Technologii Informatycznych Sp. z o.o. - Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 (2020)
  • „Regionalne Centrum Doskonałości Automatyki i Robotyki, Informatyki, Elektrotechniki, Elektroniki oraz Telekomunikacji Politechniki Rzeszowskiej” - projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” (2019 - 2022)
  • "Wykonanie ekspertyzy wybranego obszaru społeczno -gospodarczego Rzeszowa – Druku 3D" - wykonanie ekspertyzy dla Urban Lab Rzeszów przy współpracy z 3DR STUDIO PROJEKTOWO-SZKOLENIOWE MGR INŻ. DANUTA RAK (2024)